Token (8.x-1.11) - en to sq translation catalogue (22 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Value
sq: Vlera

en: Author
sq: Autori

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: Parent
sq: Prindi

en: Parents
sq: Prindër

en: Name
sq: Emri

en: Book
sq: Libri

en: URL
sq: Adresa URL

en: Path
sq: Pozicioni

en: Menu
sq: Menuja

en: The name of the menu.
sq: Emri i menusë.

en: Roles
sq: Rolet

en: Count
sq: Numri

en: Menus
sq: Menutë

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: About
sq: Informacione

en: Path prefix
sq: Prefiksi i shtegut

en: Direction
sq: Orientimi

en: Language name
sq: Emri i gjuhës
