Token (8.x-1.12) - en to bn translation catalogue (15 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Author
bn: লেখক

en: Description
bn: বিবরণ

en: Language
bn: ভাষা

en: Name
bn: নাম

en: Book
bn: বই

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Menu
bn: মেনু

en: Content type
bn: কন্টেন্টের ধরণ

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Language code
bn: ভাষা কোড

en: About
bn: সম্পর্কে

en: IP address
bn: IP ঠিকানা

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
