Token (8.x-1.12) - en to my translation catalogue (29 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: Number
my: နံပါတ်

en: Name
my: အမည်

en: Book
my: စာအုပ်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Menu
my: မီနူး

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Count
my: ရေတွက်

en: Last
my: နောက်ဆုံး

en: First
my: ပထမ

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: Interface language
my: အသွင်အပြင် ဘာသာစကား

en: About
my: အကြောင်း

en: Direction
my: လမ်းညွန်ချက်၊ လမ်းကြောင်း

en: IP address
my: IP လိပ်စာ

en: Current date
my: လက်ရှိ နေ့စွဲ

en: Machine-readable name
my: စက်မှဖတ်ရှုနားလည်နိုင်သည့် နာမည်

en: Language name
my: ဘာသာစကားအမည်

en: Current page
my: လက်ရှိစာမျက်နှာ

en: The title of the current page.
my: လက်ရှိစာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Page number
my: စာမျက်နှာအမှတ်

en: The name of the content type.
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား၏ အမည်
