Token (8.x-1.12) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Language
ta: மொழி

en: Parent
ta: பெற்றோர்

en: Name
ta: பெயர்

en: Book
ta: புத்தகம்

en: Path
ta: பா​தை

en: Menu
ta: பட்டி

en: The name of the menu.
ta: பட்டியினுடைய பெயர்.

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Count
ta: எண்ணிக்கை

en: Menus
ta: பட்டிகள்
