Token (8.x-1.13) - en to hy translation catalogue (32 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Value
hy: Արժեք

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Number
hy: Թիվ

en: Parent
hy: Ծնող

en: Name
hy: Անուն

en: Book
hy: Գիրք

en: Path
hy: Ուղի

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Menu link
hy: Մենյուի հղում

en: Roles
hy: Դերեր

en: File size
hy: Ֆայլի չափը

en: Count
hy: քանակ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: Menus
hy: Մենյուներ

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Content language
hy: Բովանդակության լեզու

en: Path prefix
hy: Հղման նախածանց

en: Direction
hy: Ուղղություն

en: IP address
hy: IP հասցե

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: MIME type
hy: MIME տեսակը

en: Machine-readable name
hy: Մեքենայաընթեռնելի տվյալների անունը:

en: Language name
hy: Լեզվի անվանումը

en: Edit URL
hy: Փոփոխել հղումը

en: Revision log message
hy: Էջի փոփոխումների տեղեկամատյանի հաղորդագրությունը:
