Token (8.x-1.14) - en to bg translation catalogue (23 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Value
bg: Стойност

en: Author
bg: Автор

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Number
bg: Число

en: Parent
bg: Родител

en: Parents
bg: Родители

en: Name
bg: Име

en: Book
bg: Книга

en: Path
bg: Път

en: Menu
bg: Меню

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: The name of the menu.
bg: Име на менюто

en: Menu link
bg: Елемент от меню

en: Roles
bg: Роли

en: Count
bg: Брой

en: Menus
bg: Менюта

en: Language code
bg: Код на език

en: Path prefix
bg: Префикс за път

en: Direction
bg: Посока

en: Language name
bg: Име на език
