Token (8.x-1.14) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: Name
ht: Non

en: Content type
ht: Tip kontni

en: Language code
ht: Kòd lang lan

en: Language name
ht: Non lang lan
