Token (8.x-1.15) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Title
af: Titel

en: Value
af: Waarde

en: Author
af: Outeur

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Number
af: Getal

en: Parent
af: Voorganger

en: Parents
af: Voorgangers

en: Name
af: Naam

en: Book
af: Boek

en: Path
af: Pad

en: Roles
af: Rolle

en: Language code
af: Taalkode

en: Path prefix
af: Pad-voorvoegsel

en: Direction
af: Rigting

en: Language name
af: Taalnaam
