Token (8.x-1.4) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Value
mr: किंमत

en: Author
mr: लेखक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: Number
mr: अंक

en: Name
mr: नाव

en: Book
mr: पुस्तक

en: Path
mr: रस्ता

en: format
mr: साचा

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Random
mr: अननुक्रमाने

en: Menus
mr: मेनूज

en: Current date
mr: आजची तारीख
