Token (8.x-1.5) - en to ast translation catalogue (19 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Value
ast: Valor

en: Author
ast: Autor

en: Description
ast: Descripción

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: Number
ast: Númberu

en: Parent
ast: Padre

en: Parents
ast: pás

en: Name
ast: Nome

en: Book
ast: Llibru

en: Path
ast: Camín

en: Menu
ast: Menú

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: The name of the menu.
ast: Nome del menú.

en: Menu link
ast: Enllaz del menú

en: File size
ast: Tamañu del ficheru

en: Count
ast: Cuenta

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu
