Token (8.x-1.5) - en to uk translation catalogue (173 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Value
uk: Значення

en: Author
uk: Автор

en: Description
uk: Опис

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Number
uk: Число

en: Parent
uk: Батько

en: Parents
uk: Батьки

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Book
uk: Книга

en: URL
uk: URL-адреса

en: Path
uk: Шлях

en: Menu
uk: Меню

en: format
uk: формат

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: The name of the menu.
uk: Назва меню.

en: Menu link
uk: Посилання меню

en: Roles
uk: Ролі

en: File size
uk: Розмір файла

en: Count
uk: Лічильник

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Last
uk: Останній

en: Arguments
uk: Аргументи

en: Random
uk: Випадково

en: Root
uk: Корінь

en: Tokens
uk: Замінники

en: Token
uk: Замінник

en: Available tokens
uk: Доступні замінники

en: First
uk: Перший

en: Reversed
uk: Зворотній порядок

en: Menus
uk: Меню

en: Extension
uk: Розширення

en: Keys
uk: Ключі

en: Node count
uk: Кількість матеріалів

en: About
uk: Про модуль

en: IP address
uk: IP-адреса

en: Root term
uk: Кореневий термін

en: Uses
uk: Використання

en: MIME type
uk: Тип MIME

en: The size of the file.
uk: Розмір файла.

en: Menu links
uk: Посилання меню

en: Current date
uk: Поточна дата

en: Machine-readable name
uk: Машино-читабельна назва

en: Array
uk: Масив

en: Link ID
uk: ID посилання

en: Base name
uk: Основна назва

en: Edit URL
uk: URL редагування

en: Revision log message
uk: Повідомлення журналу про редакцію

en: No tokens available.
uk: Доступні замінники відсутні

en: Click a token to insert it into the field you've last clicked.
uk: Клацніть замінник, щоб вставити його в поле, в якому ви раніше знаходились

en: Translation source node
uk: Переклад джерела матеріалу

en: Provides a user interface for the Token API and some missing core tokens.
uk: Додає інтерфейс користувача для Token API та кілька замінників з ядра, що їх бракувало.

en: Insert this token into your form
uk: Вставити цей замінник у вашу форму

en: First click a text field to insert your tokens into.
uk: Щоб вставити замінник клацніть спочатку в текстовому полі.

en: Current page
uk: Поточна сторінка

en: The explanation of the most recent changes made to the node.
uk: Пояснення останніх змін, що відбулися в матеріалі.

en: The title of the current page.
uk: Заголовок поточної сторінки

en: The URL of the current page.
uk: URL поточної сторінки.

en: The page number of the current page when viewing paged lists.
uk: Номер поточної сторінки при посторінковому перегляді списків.

en: The source node for this current node's translation set.
uk: Вихідний матеріал для набору перекладів даного матеріалу

en: Account cancellation URL
uk: URL анулювання Рахунка

en: The URL of the confirm delete page for the user account.
uk: URL-адреса сторінки підтвердження видалення облікового  запису користувача.

en: One-time login URL
uk: Одноразовий URL для входу

en: The URL of the one-time login page for the user account.
uk: URL-адреса сторінки одноразового входу облікового запису користувача.

en: Tokens related to menu links.
uk: Замінники, пов’язані з посиланнями меню.

en: The unique ID of the menu link.
uk: Унікальний ідентифікатор посилання меню.

en: The title of the menu link.
uk: Заголовок посилання меню.

en: The URL of the menu link.
uk: URL посилання меню.

en: The menu link's parent.
uk: Батько посилання меню.

en: Tokens related to the current page request.
uk: Замінники, пов’язані з запитом поточної сторінки.

en: Page number
uk: Номер сторінки

en: The book page associated with the node.
uk: Сторінка книги пов'язана з цим матеріалом.

en: The menu link for this node.
uk: Посилання меню для цього матеріалу.

en: The menu link's root.
uk: Корінь посилання меню.

en: Hash
uk: Геш

en: The extension of the file.
uk: Розширення файла.

en: Tokens related to the current date and time.
uk: Замінники, пов'язані з поточною датою та часом.

en: The URL of the @entity.
uk: URL-адреса @entity.

en: The content type of the node.
uk: Тип цього матеріалу.

en: Tokens related to content types.
uk: Замінники, пов'язані з типами матеріалів.

en: The name of the content type.
uk: Назва типу матеріалів.

en: The unique machine-readable name of the content type.
uk: Унікальна машинна назва типу матеріалів.

en: The optional description of the content type.
uk: Необов'язковий опис типу матеріалів.

en: The number of nodes belonging to the content type.
uk: Кількість матеріалів належних до цього типу.

en: The URL of the content type's edit page.
uk: URL-адреса сторінки редагування типу матеріалів.

en: The URL of the taxonomy term's edit page.
uk: URL-адреса сторінки редагування термінів таксономії.

en: The unique machine-readable name of the vocabulary.
uk: Унікальне машинне ім'я словника.

en: The URL of the vocabulary's edit page.
uk: URL-адреса сторінки редагування словника.

en: The specific argument of the current page (e.g. 'arg:1' on the page 'node/1' returns '1').
uk: Визначений аргумент поточної сторінки (наприклад 'arg:1' на сторінці  'node/1' вертає '1').

en: Tokens related to URLs.
uk: Замінники, пов'язані з адресами URL.

en: Relative URL
uk: Відносна URL-адреса

en: The relative URL.
uk: Відносна URL-адреса

en: Absolute URL
uk: Абсолютний URL

en: The absolute URL.
uk: Абсолютна URL-адреса.

en: Tokens related to menus.
uk: Замінники, пов'язані з меню.

en: The unique machine-readable name of the menu.
uk: Унікальне машинне ім'я меню.

en: The optional description of the menu.
uk: Необов'язковий опис меню.

en: Menu link count
uk: Кількість посилань меню

en: The number of menu links belonging to the menu.
uk: Кількість посилань наявних в меню.

en: The URL of the menu's edit page.
uk: Адреса URL сторінки редагування меню.

en: The menu of the menu link.
uk: Меню належне посиланню меню.

en: The URL of the menu link's edit page.
uk: Адреса URL сторінки редагування посилань меню.

en: The user roles associated with the user account.
uk: Ролі користувачів пов'язані з обліковим записом.

en: Brief URL
uk: Коротка URL-адреса

en: The URL without the protocol and trailing backslash.
uk: URL-адреса без протоколу та зворотньої похилої  риски наприкінці.

en: Tokens related to arrays of strings.
uk: Замінники, пов’язані з масивами рядків.

en: The first element of the array.
uk: Перший елемент масиву.

en: The last element of the array.
uk: Останній елемент масиву.

en: The number of elements in the array.
uk: Кількість елементів масиву.

en: The array reversed.
uk: Масив у зворотньому порядку.

en: The array of keys of the array.
uk: Масив ключів масиву.

en: Imploded
uk: Стиснений

en: The values of the array joined together with a custom string in-between each value.
uk: Значення масиву об'єднані з власним рядком в проміжках між кожним значенням.

en: A date in '@type' format. (%date)
uk: Дата в форматі '@type'. (%date)

en: The root term of the taxonomy term.
uk: Кореневий термін дерева термінів таксономії

en: File byte size
uk: Розмір файла у байтах

en: The size of the file, in bytes.
uk: Розмір файла у байтах.

en: Query string value
uk: Значення рядка запиту

en: The value of a specific query string field of the current page.
uk: Значення певного поля рядка запиту поточної сторінки

en: A random number from 0 to @max.
uk: Випадкове число від 0 до @max.

en: A random hash. The possible hashing algorithms are: @hash-algos.
uk: Випадковий геш. Можливі алгоритми гешування: @hash-algos.

en: Attempting to perform token replacement for token type %type without required data
uk: Спроба виконати заміну замінника для типу %type за відсутності необхідних даних

en: @type field.
uk: Поле @type.

en: No tokens available
uk: Доступні замінники відсутні

en: Token registry caches cleared.
uk: Кеш реєстру замінників очищено.

en: The path component of the URL.
uk: Частина URL-адреси в якій вказано шлях.

en: Unaliased URL
uk: URL без синоніму

en: The unaliased URL.
uk: URL-адреса, позбавлена синоніму.

en: The specific value of the array.
uk: Певне значення масиву.

en: The list of available tokens that can be used in e-mails is provided below.
uk: Нижче наведено список наявних замінників, що можуть бути використані в електронних повідомленнях.

en: An array of all the term's parents, starting with the root.
uk: Масив усіх батьківських термінів таксономії починаючи з кореня.

en: An array of all the menu link's parents, starting with the root.
uk: Масив усіх батьківських посилань меню починаючи з кореня.

en: Original @entity
uk: Оригінальний @entity

en: The original @entity data if the @entity is being updated or saved.
uk: Оригінальний @entity, якщо @entity оновлюється або записується..

en: The base name of the file.
uk: Основна назва файла.

en: This field supports tokens.
uk: Це поле підтримує замінники.

en: List of @type values
uk: Перелік значень типу @type

en: Tokens for lists of @type values.
uk: Замінники для списків значень @type.

en: Browse available tokens.
uk: Переглянути доступні замінники.

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:display-name], [user:account-name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
uk: Доступні змінні: [site:name], [site:url], [user:display-name], [user:account-name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].

en: @type field. Also known as %labels.
uk: Поле @type. Також відоме як %labels.

en: Tokens or token types not defined as arrays
uk: Замінники або типи замінників не визначені як масиви

en: Tokens or token types missing name property
uk: У замінниках або типах замінників відсутня властивість назви

en: Token types do not have any tokens defined
uk: Типи замінників не містять жодних визначених замінників

en: Token types are not defined but have tokens
uk: Типи замінників не визначені, але містять замінники

en: Token or token types are defined by multiple modules
uk: Замінники або типи замінників визначені декількома модулями

en: Image with image style
uk: Зображення зі стилем зображення

en: The MIME type (image/png, image/bmp, etc.) of the image.
uk: Тип MIME (image/png, image/bmp тощо) для зображення.

en: The file size of the image.
uk: Розмір графічного файла.

en: The height the image, in pixels.
uk: Висота зображення, у пікселях.

en: The width of the image, in pixels.
uk: Ширина зображення, у пікселях.

en: The URI to the image.
uk: URI до зображення.

en: The URL to the image.
uk: URL до зображення.

en: @label tokens.
uk: Замінники @label.

en: @type type with delta @delta
uk: Тип @type з дельтою @delta

en: Represents the image in the given image style.
uk: Пропонує зображення в даному стилі.

en: The <a href=":project">Token</a> module provides a user interface for the site token system. It also adds some additional tokens that are used extensively during site development. Tokens are specially formatted chunks of text that serve as placeholders for a dynamically generated value. For more information, covering both the token system and the additional tools provided by the Token module, see the <a href=":online">online documentation</a>.
uk: Модуль <a href=":project">Замінник (Token)</a> надає користувацький інтерфейс для системи замінників сайту Він також створює деякі додаткові модулі, що часто використовуються під час розробки сайту. Замінники — це спеціально відформатовані частини тексту, що використовуються як місця вставки для динамічно-генерованих значень. Додаткові відомості щодо системи замінників і додаткових інструментів, пропонованих модулем Замінник, дивіться у <a href=":online">онлайн-документації</a>.

en: Your website uses a shared token system for exposing and using placeholder tokens and their appropriate replacement values. This allows for any module to provide placeholder tokens for strings without having to reinvent the wheel. It also ensures consistency in the syntax used for tokens, making the system as a whole easier for end users to use.
uk: Ваш сайт використовує загальну систему замінників для експонування і використання шаблонів заміни і їх відповідних значень заміни. Це дозволяє будь-якому модулеві надавати шаблони заміни для рядків без необхідності заново винаходити колесо. Вона також забезпечує узгодженість синтаксису, використовуваного для замінників, що робить систему в цілому більш зручною для застосування кінцевими користувачами.

en: The list of the currently available tokens on this site are shown below.
uk: Список наразі доступних замінників на цьому сайті показаний нижче.

en: %name is using the following invalid tokens: @invalid-tokens.
uk: %name містить наступні хибні замінники: @invalid-tokens.

en: Computed menu link for the node (only available during node saving).
uk: Обчислене посилання меню для матеріала (доступно лише під час збереження матеріала).

en: %name must contain at least one token. | %name must contain at least @count tokens.
uk[0]: %name має містити принаймні @count замінник.
uk[1]: %name має містити принаймні @count замінники.
uk[2]: %name має містити принаймні @count замінників.

en: %name must contain at most one token. | %name must contain at most @count tokens.
uk[0]: %name має містити не більше ніж @count замінник.
uk[1]: %name має містити не більше ніж @count замінники.
uk[2]: %name має містити не більше ніж @count замінників.

en: Tokens related to books.
uk: Замінники, пов'язані з книгами.

en: Title of the book.
uk: Заголовок книги.

en: The author of the book.
uk: Автор книги.

en: Top level of the book.
uk: Верхній рівень книги.

en: Parent of the current page.
uk: Батько поточної сторінки.

en: An array of all the node's parents, starting with the root.
uk: Масив батьків для матеріалів, починаючи з кореня.

en: This field supports tokens. @browse_tokens_link
uk: Це поле підтримує замінники. @browse_tokens_link

en: Tokens related to random data.
uk: Замінники, пов'язані з випадковими даними.

en: The IP address of the current user.
uk: IP поточного користувача.
