Token (8.x-1.7) - en to mn translation catalogue (18 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Value
mn: Утга

en: Author
mn: Зохиогч

en: Description
mn: Тайлбар

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Number
mn: Дугаар

en: Parent
mn: Эх

en: Parents
mn: Үндэс

en: Name
mn: Нэр

en: Book
mn: Ном

en: Path
mn: Зам

en: Menu
mn: Цэс

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Menus
mn: Цэснүүд

en: IP address
mn: IP хаяг

en: Edit URL
mn: URL (вэб хаяг)-ийг засах
