Token (8.x-1.9) - en to gu translation catalogue (21 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Author
gu: લેખક

en: Description
gu: વર્ણન

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Parent
gu: પિતૃ

en: Name
gu: નામ

en: Book
gu: પુસ્તક

en: Path
gu: પાથ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: File size
gu: ફાઈલ માપ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: URI
gu: યુઆરઆઇ

en: About
gu: વિશે

en: IP address
gu: IP સરનામું

en: Uses
gu: ઉપયોગો

en: MIME type
gu: MIME પ્રકાર

en: Current date
gu: વર્તમાન તારીખ

en: Edit URL
gu: URL સંપાદિત કરો
