Token (8.x-1.9) - en to th translation catalogue (24 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Value
th: ค่า

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Content types
th: ชนิดเนื้อหา

en: Book
th: หนังสือ

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Menu
th: เมนู

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: File size
th: ขนาดไฟล์

en: Count
th: จำนวน

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Arguments
th: ข้อโต้แย้ง

en: Random
th: สุ่ม

en: Available tokens
th: Token ที่สามารถนำไปใช้ได้

en: Menus
th: เมนู

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: IP address
th: ที่อยู IP

en: Uses
th: ใช้

en: Current date
th: วันปัจจุบัน

en: Machine-readable name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Edit URL
th: แก้ไข URL

en: Revision log message
th: การแก้ไขการบันทึกข้อความ

en: The extension of the file.
th: นามสกุลของไฟล์
