Custom Tokens (8.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Name
ps: نوم

en: Add
ps: زیاتول

en: Format
ps: بڼه

en: Custom
ps: خپلېخوښه
