Custom Tokens (8.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Name
af: Naam

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: Language code
af: Taalkode
