Custom Tokens (8.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Add
km: បន្ថែម

en: View
km: មើល

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: The IP address %ip was deleted.
km: អាសយដ្ឋាន​ IP  %ip ​ត្រូវ​បាន​លុប ។

en: Deleted %ip
km: បាន​លុប​ %ip
