Custom Tokens (8.x-1.0-alpha3) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Name
am: ስም

en: View
am: ትይታ

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ

en: Dependencies
am: ጥገኛዎች

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
