Custom Tokens (8.x-1.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Content
fi: Sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Name
fi: Nimi

en: Add
fi: Lisää

en: View
fi: Näytä

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Dependencies
fi: Riippuvuudet

en: Is new
fi: On uusi

en: Machine Name
fi: Koneluettava nimi

en: @type %info has been created.
fi: @type %info luotu.

en: @type %info has been updated.
fi: @type %info päivitetty.

en: @type: added %info.
fi: @type: lisätty %info.

en: @type: updated %info.
fi: @type: päivitetty %info.
