Custom Tokens (8.x-1.0-alpha3) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Content
is: Innihald

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Name
is: Nafn

en: Add
is: Bæta við

en: View
is: Skoða

en: Language code
is: Tungumálskóði

en: Is new
is: Er ný

en: Machine Name
is: Tölvuvænt nafn
