Custom Tokens (8.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Dependencies
lt: Priklausomybės

en: Is new
lt: Yra naujų
