Custom Tokens (8.x-1.0-alpha3) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Type
ml: തരം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Name
ml: പേര്

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Language code
ml: ഭാഷയുടെ കോഡ്

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
