Custom Tokens (8.x-1.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Name
mn: Нэр

en: Add
mn: Нэмэх

en: View
mn: Харах

en: Language code
mn: Хэлний код

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
