Custom Tokens (8.x-1.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Name
pl: Nazwa

en: Add
pl: Dodaj

en: View
pl: Widok

en: Language code
pl: Kod języka

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Dependencies
pl: Zależności

en: Is new
pl: Jest nowe

en: Machine Name
pl: Identyfikator systemowy

en: @type %info has been created.
pl: Utworzono @type %info.

en: @type %info has been updated.
pl: Zaktualizowano @type %info.

en: @type: added %info.
pl: @type: dodano %info.

en: @type: updated %info.
pl: @type: zaktualizowano %info.
