Custom Tokens (8.x-1.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Content
ro: Conținut

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Name
ro: Nume

en: Add
ro: Adaugă

en: View
ro: Afișează

en: Language code
ro: Codul limbii

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Dependencies
ro: Dependențe

en: Machine Name
ro: Nume mașină

en: @type %info has been created.
ro: @type %info a fost creat.

en: @type %info has been updated.
ro: @type %info a fost actualizat.

en: @type: added %info.
ro: @type: adăugat %info.

en: @type: updated %info.
ro: @type: actualizat %info.
