Custom Tokens (8.x-1.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Content
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Name
ur: نام

en: Add
ur: شامل کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ

en: Dependencies
ur: احتیاجات
