Custom Tokens (8.x-1.0-alpha4) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Content
cs: Obsah

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: Name
cs: Jméno

en: Add
cs: Přidat

en: View
cs: Zobrazit

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Dependencies
cs: Závislosti

en: Machine Name
cs: Strojový název

en: @type %info has been created.
cs: @type %info byl vytvořen.

en: @type %info has been updated.
cs: @type %info byl aktualizován.

en: @type: added %info.
cs: @type: přidáno %info.

en: @type: updated %info.
cs: @type: aktulizováno %info.
