Custom Tokens (8.x-1.0-alpha4) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Name
hy: Անուն

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Dependencies
hy: Կախվածություններ
