Custom Tokens (8.x-1.0-alpha4) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Name
lv: Nosaukums

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skatīt

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
