Custom Tokens (8.x-1.0-alpha4) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Content
fa: محتوا

en: Type
fa: نوع

en: Description
fa: شرح

en: Name
fa: نام

en: Add
fa: افزودن

en: View
fa: مشاهده

en: Language code
fa: کد زبان

en: Machine name
fa: نام دستگاه

en: Dependencies
fa: وابستگی‌ها
