Custom Tokens (8.x-1.0-alpha4) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Name
se: Namma

en: Add
se: Lasit

en: View
se: Čájet
