Custom Tokens (8.x-1.0-alpha5) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Name
ca: Nom

en: Add
ca: Afegeix

en: View
ca: Mostra

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Dependencies
ca: Dependències

en: Is new
ca: És nou

en: Machine Name
ca: Nom màquina

en: @type %info has been created.
ca: S'ha creat @type %info.

en: @type %info has been updated.
ca: S'ha actualitzat @type %info.

en: @type: added %info.
ca: @type: afegeix %info.

en: @type: updated %info.
ca: @type: %info ha estat actualitzat.
