Custom Tokens (8.x-1.0-alpha5) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Name
et: Nimi

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Kuva

en: Language code
et: Keele kood

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Dependencies
et: Sõltuvused

en: Is new
et: On uus

en: Machine Name
et: Masinnimi

en: @type %info has been created.
et: @type %info on loodud.

en: @type %info has been updated.
et: @type %info on uuendatud.

en: @type: added %info.
et: @type: lisatud %info.

en: @type: updated %info.
et: @type: uuendatud %info.
