Custom Tokens (8.x-1.0-alpha5) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Name
gl: Nome

en: Add
gl: Engadir

en: View
gl: Ver

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Dependencies
gl: Dependencias

en: Machine Name
gl: Nome de sistema
