Custom Tokens (8.x-1.0-alpha5) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Name
ht: Non

en: Language code
ht: Kòd lang lan
