Custom Tokens (8.x-1.0-alpha5) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Content
ja: コンテンツ

en: Type
ja: タイプ

en: Description
ja: 説明

en: Name
ja: 名前

en: Add
ja: 追加

en: View
ja: ビュー

en: Language code
ja: 言語コード

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Dependencies
ja: 依存関係

en: Is new
ja: 新しい

en: Machine Name
ja: システム内部名称

en: @type %info has been created.
ja: @type %info が作成されました。

en: @type %info has been updated.
ja: @type %info が更新されました。

en: @type: added %info.
ja: @type:%infoが追加されました

en: @type: updated %info.
ja: @type: %infoが更新されました
