Custom Tokens (8.x-1.0-alpha5) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Content
ru: Содержимое

en: Type
ru: Тип

en: Description
ru: Описание

en: Name
ru: Название

en: Add
ru: Добавить

en: View
ru: Просмотр

en: Language code
ru: Код языка

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Dependencies
ru: Зависимости

en: Is new
ru: Новое

en: Machine Name
ru: Машинное имя

en: @type %info has been created.
ru: @type %info был создан.

en: @type %info has been updated.
ru: @type %info был обновлён.

en: @type: added %info.
ru: @type: добавлен %info.

en: @type: updated %info.
ru: @type: обновлён %info.
