Custom Tokens (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Content
ar: المحتوى

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Name
ar: الاسم

en: Add
ar: إضافة

en: View
ar: عرض

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Dependencies
ar: المتطلبات

en: Machine Name
ar: الاسم المقروء آليا

en: UUID
ar: المعرف UUID
