Custom Tokens (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Name
eu: Izena

en: Add
eu: Gehitu

en: View
eu: Bista

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Dependencies
eu: Menpekotasunak
