Custom Tokens (8.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Name
ka: სახელი

en: Add
ka: დამატება

en: Language code
ka: ენის კოდი
