Custom Tokens (8.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Content
mr: साहित्य

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Name
mr: नाव

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: View
mr: बघा

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं

en: Dependencies
mr: आवश्यकता
