Custom Tokens (8.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Name
my: အမည်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: Dependencies
my: အမှီအခိုများ
