Custom Tokens (8.x-1.0-beta1) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: Name
os: Ном

en: Add
os: Бафтау

en: View
os: Фенд
