Custom Tokens (8.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Name
sl: Ime

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Language code
sl: Koda jezika

en: Machine name
sl: Strojno ime
