Custom Tokens (8.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Name
ta: பெயர்

en: Add
ta: சேர்

en: View
ta: பார்

en: Language code
ta: மொழி குறிமுறை

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Dependencies
ta: சார்புகள்
