Custom Tokens (8.x-1.0-beta2) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Content
es: Contenido

en: Type
es: Tipo

en: Description
es: Descripción

en: Name
es: Nombre

en: Add
es: Agregar

en: View
es: Ver

en: Language code
es: Código de idioma

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Dependencies
es: Dependencias

en: Is new
es: Es nuevo

en: Machine Name
es: Nombre de sistema

en: @type %info has been created.
es: @type %info se ha creado.

en: @type %info has been updated.
es: @type %info se ha actualizado.

en: @type: added %info.
es: @type: añadido %info.

en: @type: updated %info.
es: @type: actualizado %info.
