Token Default (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Replacement
fi: Korvaus

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Token replacement
fi: Korvausmerkkaukset

en: Bundle
fi: Paketti
