Token Default (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Overview
jv: Sekilas

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul
