Token Default (8.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Type
es: Tipo

en: Overview
es: Vista general

en: Settings
es: Configuración

en: Label
es: Etiqueta

en: Replacement
es: Sustituto

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Bundle
es: Paquete

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.
