Token Default (8.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Replacement
oc: Remplaçament

en: Bundle
oc: Paquet
